mikronakłuwanie RF


przed                                             po

=v

MESOTHERM

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa to skuteczniejsza alternatywa lasera frakcyjnego:

 • większe możliwości terapeutyczne
 • minimalizacja powikłań zabiegowych
 • bez wyłączenia z codziennej aktywności
 • atrakcyjniejsza cena

Oto przed Wami… KRÓL MESOTHERM I – czyli termiczna indukcja produkcji kolagenu. Ufff… tyle mądrych słów, a tak prosty efekt!

EFEKTY ZABIEGU

 • spektakularny wzrost jędrności skóry
 • podniesienie owalu twarzy i lifting skóry ciała
 • maksymalna redukcja rozstępów i blizn
 • spłycenie i zmniejszenie blizn potrądzikowych
 • odmłodzenie struktury skóry poprzez wzrost ilości włókien kolagenu i elastyny

MESOTHERM

Frakcyjnya RF mikroigłowa, włoskiego producenta specjalistycznego sprzętu z certyfikatem medycznym, to doskonała alternatywa i/lub uzupełnienie dla efektów jakie przynoszą lasery frakcyjne z głęboką penetracją tkanki. Nim odczytacie te słowa jako “za trudne” wyjaśniamy, że “głębokość penetracji tkanki” to stopień; głębokość, na którą wnika wiązka światła lasera.

Z jednej strony im płycej działający laser tym większe zniszczenie zewnętrzne i odwrotnie – im głębiej w tkankę wnika energia tym mniej widocznych oznak na powierzchni skóry. W czym zatem jest różnica? Chodzi o to do jakiego defektu skórnego dobieramy laser i jego parametry. Różnica nie tkwi w słowie FRAKCYJNY, bo taką technologię może mieć wiele urządzeń o różnej długości fali!

Co więc oznacza słowo FRAKCYJNY– to, że pomiędzy punktami przerwania skóry (pomiędzy punktami przegrzania tkanki) pozostawiamy poletka zupełnie zdrowej i nienaruszonej skóry aby stamtąd napłynęły do ranek/dziurek/poparzeń komórki, dzięki którym tkanka będzie się odtwarzać.

DLACZEGO WYBRAŁYŚMY FRAKCYJNY RF A NIE LASER, I JAKA JEST RÓŻNICA W DZIAŁANIU

Mesotherm jako źródło ciepła używa prądu o częstotliwości radiowej RF a nie ŚWIATŁA zatem zabiegi można przeprowadzać przez cały rok! Nie powoduje przebarwień, nie uwrażliwia na światło i nie wymaga REKONWALESCENCJI.

Mesotherm służy do POBUDZANIA PRODUKCJI NOWEGO STELAŻU SKÓRY CZYLI WŁÓKIEN KOLAGENU I ELASTYNY i może być uzupełniany zabiegami laserowymi, które wyrównują teksturę skóry poprzez jej częściowe odparowanie.

Frakcyjny RF Mesotherm działa w ten sposób, że w jednym czasie deponuje w skórze igłę i prąd RF – czyli kłuje, przerywa ciągłość tkanki i podgrzewa jednocześnie. Ciepło, które przekracza próg 42 stopni skraca strukturę włókien kolagenowych, wyzwala mechanizm naprawczy i zmusza tkankę do przebudowy a wbita igła uruchamia wyrzut z naczyń krwionośnych CZYNNIKÓW WZROSTU.

Jednym słowem – pobudzone w ten sposób komórki wytwarzają KOLAGEN, ELASTYNĘ, KWAS HIALURONOWY i inne elementy macierzy pozakomórkowej.

Mamy MEGA REGENERACJĘ, a to skutkuje przebudową skóry na różnych głębokościach, w zależności od dobranej długości igły i mocy prądu RF.

Hitem technologii Mesotherm jest możliwość połączenia w jednym zabiegu:

 • mikrodermabrazji korundowej o niebywałej sile
 • lasera biostymulującego (zwiększającego zapasy energetyczne komórek skóry)
 • vacuum z frakcyjnym RF (głowica zasysa skórę, odciąga od naczyń krwionośnych i dopiero deponuje igły i prąd RF)
 • oksyelektroporacji – podawania zjonizowanych składników odżywczych za pomocą prądu stałego i TLENU przyspieszającego regenerację tkanki

Mówimy na ten zabieg GLOBALNE ODMŁODZENIE i takie są właśnie jego efekty.

Frakcyjny RF to rewolucja w leczeniu rozstępów – to w zasadzie jeden z nielicznych zabiegów, dzięki któremu możemy uzyskać prawie całkowitą redukcję widoczności rozstępów.